لوازم خانگی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک تنها یک شرکت معمولی نیست. این شرکت دارای تاریخچه‌ای به قدمت اختراع لامپ توسط ادیسون است. جنرال الکتریک را می‌توان گسترده‌ترین شرکت از نظر حوزه فعالیت دانست. این شرکت در صنایع بسیار گوناگونی از جمله لوازم خانگی، لوازم الکتریکی، تجهیزات پزشکی، صنایع هوایی، نفت، گاز و حتی مشاوره سرمایه‌گذاری نیز فعالیت می‌کند. در واقع این شرکت یک هولندینگ عظیم است که در حوزه‌های گوناگونی در حال تولید و فعالیت است. جنرال الکتریک با تولید لامپ روشنایی و در سال 1892 فعالیت خود را آغاز کرد. به نوعی می‌توان گفت تحقیقات ادیسون پایه‌گزار اولیه این شرکت بوده است. اما جنرال الکتریک طی بیش از یک قرن سابقه فعالیت خود فراز و نشیب‌های بسیاری را گذارنده است؛ به عنوان مثال اختراع تصاویر تلویزیونی و موتور جت از جمله مواردی است که در این شرکت صورت گرفته است. همچنین این شرکت محل کار بسیاری از نوابغ از جمله دو برگزیده جایزه نوبل بوده است؛ و اکنون به عنوان یکی از 30 برند مطرح دنیا به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اما این شرکت امریکایی در ایران بیش از هرچیز به دلیل تولیدات لوازم خانگی خود مشهور است. جنرال الکتریک جزو معدود برندهای امریکایی است که بعضی از محصولات آن در حوزه لوازم خانگی در ایران نیز یافت می‌شود. این موضوع به خصوص در زمینه لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال، فریزر، ساید بای ساید و موارد مشابه بیشتر است. خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک یک انتخاب عالی برای هر کسی است. محصولی که می‌توانید اطمینان داشته باشید با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و با بهترین کیفیت قطعات طراحی و ساخته شده است.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی جنرال الکتریک

لوازم خانگی جنرال الکتریک نیز مانند سایر لوازم خانگی گاهی دچار نقص در فعالیت و عملکرد بهینه خود می‌شوند. البته این موضوع درباره محصولات جنرال الکتریک به ندرت رخ می‌دهد؛ اما به هر طریق در صورت خرابی لوازم خانگی جنرال الکتریک، تصمیم‌گیری مبنی بر سپردن آن به یک تمیرگاه لوازم خانگی بسیار مشکل است.

لوازم خانگی جنرال الکتریک محصولی خاص است؛ که نیازمند تخصص بالا و تجربه زیادی برای شناخت محصول و توانایی سرویس و تعمیر آن است. در نتیجه بهتر است کالای خود را برای تعمیر به دست هر تعمیرکاری نسپارید. نداشتن تخصص کافی و استفاده از قطعات درجه دو و بی‌کیفیت، به راحتی می‌تواند لوازم خانگی شما را به محصولی ناقص و ناکارا تبدیل کند.

در نتیجه اعتماد به نمایندگی‌های اصلی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک مهم‌ترین اصلی است که باید رعایت کنید. دیجی تال سرویس به عنوان نمایندگی اصلی جنرال الکتریک آماده ارائه با کیفیت‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات در زمین تعمیر کالای شماست؛ تا با خیالی آسوده پس از تعمیر لوازم خانگی خود، بتوانید مانند روز اول از آن استفاده کنید.

درخواست اعزام کارشناس

تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک


    کد امنیتی زیر را وارد نمایید :

    محصولات مرتبط