مهم ترین معیار ها برای خرید ماشین ظرفشویی

Dishwashersb

مهم ترین معیار ها برای خرید ماشین ظرفشویی

استفاده از ماشین ظرفشویی در مقایسه با شستشو و خشک کردن ظرف ها با دست، باعث می شود تا حدود 230 ساعت در سال صرفه جویی کنید.فکرش رو بکنید با 230 ساعت چه کار هایی می توانید انجام دهید. اینطور که به نظر میرسد استفاده از ماشین ظرفشویی کمک بسیاری در بهبود سبک زندگی می کند. اما باید در نظر داشته باشید که

حقیقت این است که ماشین ظرفشویی وسیله ای نیست که بتوانید عدم وجودش را برای مدتی طولانی تاب بیاورید. علاوه بر صرفه جویی در وقت، استفاده از ظرفشویی از نظر هزینه ای نیز به صرفه تر است؛ اگر از ماشین ظرفشویی هایی که استاندارد هستند مثل ماشین ظرفشویی بوش و ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید، در مقایسه با شستشو با دست، مبلغ قابل توجهی را در هزینه ی آب و انرژی صرفه جویی کرده اید . این هزینه در مقایسه با طول عمر ماشین ظرفشویی که به طور متوسط ​​10 سال است، باعث می شود تا خرید و استفاده از ماشین ظرفشویی توجیه پذیر باشد.

اگر ماشین ظرفشویی تان خراب شده است در وهله اول ما تعمیر آن را به شما پیشنهاد می دهیم. نگران نباشید کارشناسان دیجی تعمیر در این کار همراه شما هستند شما می توانید تمامی اشکالات ماشین ظرفشویی خود را به کارشناسان ما بسپارید و پس از آن کالا خود را صحیح و سالم تر از روز اول تحویل بگیرید کارشناسان دیجی تعمیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و دیگر برند ها در خدمت شما هستند.

اما در وهله اول هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به نکات مهمی توجه داشته باشید اگر اطلاعات زیادی ندارید در ادامه مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات جمع آوری شده از مشتریان و معیار های مهم آنان برای خرید یک ماشین ظرفشویی را با شما به اشتراک بگذاریم:

dishwasher-brown

تنوع ارتفاع

ماشین ظرفشویی های معمولی برای فضایی با عرض 24 سانتی متر و عمق 24 اینچ طراحی شده اند، اما ارتفاع آن ها می تواند متفاوت باشد.

اگر سطح زمین بعد از نصب کابینت تغییر کند، احتمالا ارتفاع حفره ی درون آن نیز عوض می شود. اگر جای ماشین لباسشویی در زیر پیشخوان آشپزخانه هم باشد، ممکن است در مورد ارتفاع آن به مشکل بربخورید.

کارهایی که می توانید انجام دهید: فضایی که برای جای گذاری ماشین لباسشویی در نظر گرفته اید را اندازه گیری کنید، سپس به صورت آنلاین و یا تلفنی از یک فروشنده بخواهید تا با استفاده از دفترچه راهنمای محصول، حداقل و حداکثر ارتفاع لازم را به شما بگوید، هم چنین پایه هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند را در نظر بگیرید .

dishwasher-white

زمان شستشوهای متفاوت

استاندار های سختگیرانه موجب شده است تا ماشین های ظرفشویی مجبور شوند از حداقل میزان آب و انرژی استفاده کنند. تمام مدل هایی که ما آن ها را آزمایش کردیم بین 4 تا 7 گالن آب استفاده کرده و یک دور شستشوی معمولی آن ها بین 90 تا 200 دقیقه طول کشیده است.

اخیرا بعضی از ماشین های ظرفشویی مثل بوش و آاگ برنامه شستشوی سریع را نیز ارائه می دهند که در آن ظرف ها در یک ساعت و یا حتی کمتر شسته و تمیز می شوند. این برنامه برای ظروفی که چندان کثیف نیستند مناسب است و طبق مشاهدات ما در طی آزمایش، در چرخه ی شستشوی سریع، ظروف خشک نمی شوند (خشک کردن ظرف ها منجر به افزایش زمان چرخه می شود).

کارهایی که می توانید انجام دهید: مقایسه زمان شستشو در همه ی مدل های مدنظرتان و انتخاب مناسب ترین گزینه ی ممکن که با سبک زندگی و انتظارات شما متناسب باشد.

 

Dirty-container

سنسورها و ظروف کثیف

سنسور موجود در آن با تنظیم زمان چرخه و میزان استفاده از آب، شستشو و کارایی دستگاه را بهبود می بخشد. اگر بشقاب ها را قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی فقط با آب بشوئید، سنسور اینگونه تشخیص می دهد که ظرف ها نسبتاً تمیز بوده و در نتیجه زمان شستشو را کاهش می دهد. این امر موجب می شود تا گاهی اوقات تکه هایی از مواد غذایی روی ظروف باقی بماند.

کارهایی که می توانید انجام دهید: اگرچه نیازی به شستشوی ظروف از قبل نیست، اما بهتر است تکه های باقیمانده از غذا، استخوان ها، هرگونه خرده آشغال و خلال دندان را از روی ظرف ها پاک کنید.

تقریباً همه ماشین های ظرفشویی ، دارای این سنسور هستند و اگر هر یک از ماشین های ظرفشویی این قابلیت را نداشته باشند، در قسمت توضیحات حتما آن را ذکر شده است.

نقش مهم فیلتر

وظیفه فیلتر این است که مواد غذایی را ازروی ظروف پاک کرده و هم چنین مانع باقی ماندن رسوب روی ظروف تمیز شود. برخی از این فیلتر های تمیزکننده که باقیمانده مواد غذایی را با خورد کردن از بین می برند، بسیار پر سر و صدا هستند. ماشین های ظرشویی خودکار این کار را انجام می دهند اما مدل هایی هم هست که دارای فیلتر تمیزکننده دستی هستند؛ این فیلتر ها باید به طور منظم تمیز شوند تا از ایجاد بوی بد ناشی از مواد غذایی جمع شده در فیلتر جلوگیری شود. تمیز کردن فیلتر فقط چند دقیقه طول می کشد.

کارهایی که می توانید انجام دهید: در مورد تفاوت هر دو نوع فیلتر مطالعه داشته باشید و سپس متناسب با نیاز و سلیقه ی خود، می توانید از مدل های موجود انتخاب کنید.

بازه قیمتی گسترده

برخی کالا هایی که مورد آزمایش قرار گرفته اند در شستشو و خشک کردن عالی عمل کردند و برخی دیگر چندان امتیازی کسب نکردند. اگرچه قیمت بالا لزوما کیفیت بالا را تضمین نمی کند، اما توجه داشته باشید که ماشین های ظرفشویی با قیمت پایین اغلب پر سروصداتر هستند.

کارهایی که می توانید انجام دهید: مدل های موجود را بر اساس قیمت مرتب کنید و سپس متناسب با بودجه ی خود و کیفیت محصول، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کلام آخر

امیدواریم که نکات گفته شده به شما کمک کند بهترین انتخاب را داشته باشید ما در دیجی تعمیر همواره در کنار شما هستیم. زمانی که محصولاتان دچار مششکل شوند کارشناسان دیجی تعمیر در کنار شما هستند و زمانی که نیاز به راهنمایی برای انتخاب بهترین لوازم خانگی هستید نیز ما خود را در کنار ما میبینیم. با ما همراه باشید…

به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی google
Google+
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
Pinterest