تعمیر جاروبرقی

دیجی تعمیر با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات جاروبرقی ، مدل‌های متفاوت جاروبرقی را بصورت تخصصی و به بهترین نحو ممکن و در کوتاه‌ترین زمان تعمیر خواهد کرد.

جاروبرقی

هرچند که لوازم و وسایلی که در این روزها ساخته می‌شوند بخاطر استفاده از تکنولوژی روز و مواد اولیه مرغوب به ندرت خراب شده و احتیاج به تعمیرات پیدا می‌کنند؛ اما هر وسیله‌ای به مرور زمان و بر اثر میزان کارکرد، بعضی از قطعات آنها مانند اجزاء پلاستیکی خاصیت خود را از دست خواهند داد و باید تعویض شوند.تعویض به موقع این قطعات باعث خواهد شد جاروبرقی به کارکرد عادی خود با کم‌ترین هزینه ادامه دهد. از طرف دیگر در برخی مواقع در اثر عوامل محیطی مختلف و یا نواسانات جریان برق بعضی از قطعات جاروبرقی خراب می‌شوند.مهم‌ترین کار در چنین مواقعی کمک گرفتن از افرادی با تجربه خواهد بود که دیجی تعمیر همیشه برای تعمیرات از این افراد بهره برده است.

این شرکت همواره سعی در جلب رضایت مشتریان محترم نموده و با استفاده از دانش فنی و تخصصی در زمینه تعمیر جاروبرقی آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان خواهد بود.در هر کاری داشتن تجربه و دانش فنی مخصوص آن کار باعث خوهد شد نتیجه بهتری داشته باشیم. شرکت دیجی تال سرویس همواره از افراد متخصص با تجربه بالا برای تعمیر جاروبرقی استفاده می‌کند.تکنسین‌های ما تعمیرات را در این مرکز در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.از طرف دیگر در صورتی که در زمان تعمیر جاروبرقی احتیاج به قطعه یدکی داشته باشید؛ با بهترین نوع قطعات یدکی اصل جایگزین خواهد شد تا دستگاه شما مانند سابق به کارکرد عادی خود ادامه دهد.

مرکز تعمیرات دیجی تعمیر ، همواره در طول سال‌های فعالیت خود از قطعات یدکی اصل استفاده کرده، با این کار مشتریان از تعمیر جاروبرقی رضایت خواهند داشت؛ و از طرف دیگر نیازی به تعمیر مجدد پیدا نخواهند کرد.همواره در زمان تعمیر، کمک گرفتن از افراد ماهر بهترین نتیجه را خواهد داشت و در زمان و هزینه‌ها هم صرفه‌جویی خواهد شد. اگر فردی ناوارد اقدام به تعمیر وسیله‌ای کند علاوه بر اینکه زمان طولانی را صرف این کار خواهد کرد؛ احتمال این وجود دارد که نتواند بطور صحیح آن را تعمیر کند و به بخش‌های دیگر هم صدمه وارد کند؛ که موجب خواهد شد هزینه‌های تعمیر بالا رود.تعمیرگاه‌های متفرقه، به ندرت از لوازم یدکی اصل استفاده می‌کنند؛ و همین کار باعث می‌شود دستگاه تعمیر شده بعد از مدت کوتاهی دوباره خراب شده و مجبور به پرداخت هزینه‌های تعمیر مجدد شوید.

راهنمایی نگهداری از جاروبرقی

هر وسیله‌ای با نگهداری صحیح طول عمر بالاتری خواهد داشت؛ و جاروبرقی هم از این قاعده مستثنی نیست. با رعایت کردن نکات کوچک هم در هزینه‌ها صرفه جویی خواهد شد؛ و هم احتیاج به تعویض و تعمیر جاروبرقی خود نخواهید داشت.اولین نکته‌ای که در هنگام استفاده از جاروبرقی باید به آن توجه کنیم این است که در هنگام کشیدن دوشاخه از پریز، هیچ‌گاه سیم آن را نکشید و با گرفتن دو شاخه این کار را انجام دهید.با این کار سیم مسی که در داخل کابل قرار دارد کشیده شده و از دو شاخه قطع می‌شود.

مورد دیگری که باید رعایت کنید خالی کردن به موقع پاکت جاروبرقی است. اگر پاکت جاروبرقی دیر به دیر تخلیه شود موتور همیشه تحت فشار قرار می‌گیرد تا بتواند مکش داشته باشد؛ و باعث خواهد شد به مرور زمان نیم سوز شده و در نهایت بسوزد.تمام فیلترهای جاروبرقی در فواصل زمانی مشخص باید تمیز شوند.جریان هوا از این فیلترها عبور می‌کند تا به موتور برسد. کثیف شدن آنها باعث می‌شود راه هوا گرفته شده و جلوی مکش موتور گرفته شود.در پی این مشکل فشار زیادی به موتور وارد شده و باعث خرابی آن خواهد شد.در زمان تمیز کردن جاروبرقی، لوله‌های آن را هم بررسی کنید.در برخی مواقع کرک فرش در این لوله‌ها جمع شده و راه عبور هوا را مسدود می‌کند.

از دیگر خدماتی که دیجی تال سرویس به صورت تخصصی ارائه می دهد سرویس و تعمیر لباسشویی می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

جاروبرقی ناسیونال

شرکت ژاپنی پاناسونیک حدود یک قرن است که به تولید انواع محصولات برقی و الکترونیکی می‌پردازد. یکی از بزرگ‌ترین بازارهای این شرکت نیز … تهران

ادامه مطلب »
تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی پاناسونیک

شرکت ژاپنی پاناسونیک حدود یک قرن است که به تولید انواع محصولات برقی و الکترونیکی می‌پردازد. یکی از بزرگ‌ترین بازارهای این شرکت نیز … تهران

ادامه مطلب »
تعمیرات جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش امکان دارد هر روز یا هر ساعتی برای شما لازم شود زیرا جاروبرقی از آن دسته وسایلی است که وقتی خراب می‌شود

ادامه مطلب »
تعمیرات جاروبرقی آاگ

جاروبرقی آ.ا.گ

یک جاروبرقی باید چه خصوصیاتی داشته باشد که بتوان آن را یک استاد پاکیزگی در خانه خواند. در یک کلام هر جاروبرقی خوبی باید شبیه

ادامه مطلب »