تعمیرات جاروبرقی آاگ

یک جاروبرقی باید چه خصوصیاتی داشته باشد که بتوان آن را یک استاد پاکیزگی در خانه خواند. در یک کلام هر جاروبرقی خوبی باید شبیه جاروبرقی آ.ا.گ باشد؛ تا  …

تعمیرات جاروبرقی آاگ

آاگ را می‌توان از قدیمی‌ترین شرکت‌‎های تولیدکننده جاروبرقی در جهان دانست. اگر از قدیمی‌ترها بپرسید؛ بسیاری از آنها برند آاگ را با جاروبرقی‌های قدرتمند و با دوامش می‌شناسند. واقعیت این است که جاروبرقی آاگ نیز مانند سایر محصولات الکتریکی این شرکت، در زمره محصولات بادوام قرار دارد. به همین دلیل نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ معمولا پس از چند سال استفاده مدوام ایجاد می‌شود.
همچنین آاگ برندی آلمانی است؛ که مانند سایر برندهای آلمانی، وجود نام این کشور، تضمین‌کننده کیفیت نهایی محصولاتش خواهد بود. طراحی خاص مهندسین آلمانی نیز در جاروبرقی آاگ کاملا به چشم می‌خورد. همین طراحی خاص باعث شده است که این شرکت یکی از پیشگامان حوزه فناوری‌های نوین به‌کار رفته در جاروبرقی باشد. در نتیجه این ویژگی موجب شده است که تعمیرات جاروبرقی آاگ نیز به یک کار تخصصی تبدیل شود. کاری که تنها از تکنسین‌های باتجربه و متخصص بر می‌آید. تکنسین‌هایی که علاوه بر تجربه کافی، دانش به‌روزی در زمینه تعمیرات جدیدترین مدل‌های جاروبرقی آاگ داشته باشند.
به دلایل گفته شده توصیه اکید می‌کنیم تعمیر جاروبرقی آاگ را تنها در نمایندگی‌ها و تعمیرگاه‌های مجاز انجام دهید. تعمیرگاه مجاز دیجی تعمیر، از جمله نمایندگی‌های مجازی است که کار تعمیرات جاروبرقی آاگ را نیز انجام می‌دهد. ما روزانه چندین جاروبرقی آاگ را که دقیقا مشابه جاروبرقی شماست، تعمیر می‌کنیم. در نتیجه کاملا با ساختار و روش طراحی و کار دستگاه شما آشنا هستیم. این مزیت کمک می‌کند تا بدون آزمون و خطا و با بیشترین اطمینان ممکن، تعمیرات جاروبرقی آاگ شما را بر عهده بگیریم.
اما اگر جاروبرقی شما دچار مشکل شده است؛ پیش از تماس با ما، بهتر است مواردی را بررسی کنید. این بررسی کمک می‌کند تا دستگاه شما با سرعت بیشتری آماده فعالیت دوباره شود. در این زمینه و در درجه اول باید بدانید به‌طور کلی جاروبرقی‌ها به دو شکل دچار نقص فنی می‌شود. در حالت اول دستگاه روشن نمی‌شود. در این حالت بهتر است اتصالات برقی را بررسی کنید؛ و در صورت نیافتن مشکل با ما تماس بگیرید.
همچنین گاهی جاروبرقی‌ها دچار ضعف و کم شدن مکش می‌شوند. در این شرایط باید مواردی گوناگونی را کنترل کنید. در درجه اول پاک جاروبرقی را عوض یا خالی کنید. در درجه دوم مسیر لوله خرطومی و دسته جاروبرقی را بررسی نمایید؛ تا چیزی در این میان گیر نکرده و مسیر جریان مکش را نبسته باشد. در خیلی از موارد همین بررسی‌های کوچک موجب می‌شود که مشکل شما حل گردد. اما اگر با این بررسی‌ها مشکل حل نشد؛ بهتر است برای بررسی تخصصی‌تر با ما تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر جاروبرقی آاگ

همان‌طور که در ابتدا ذکر شد جاروبرقی‌های آاگ محصولاتی با دوام هستند. محصولاتی که به سادگی و به سرعت دچار خرابی نمی‌شوند؛ اما به هر حال هر دستگاه الکتریکی دارای قطعات گوناگونی است که داروی عمر مفید مشخصی هستند. پس طبیعی است که بالاخره شما نیز به خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ نیازمند شوید. البته با رعایت مواردی می‌توانید این مسئله را تا حد بسیاری به تاخیر بیندازید.
اولین توصیه اکید ما این است که پیش از پر شدن کامل پاکت جاروبرقی، آن را تعویض نمایید. هیچ چیز به اندازه یک پاکت جاروبرقی پر نمی‌تواند به موتور جاروبرقی شما فشار وارد کرده؛ و کیفیت مکش و کار دستگاه شما را کاهش دهد.
در درجه دوم هنگام جارو کشیدن با جاروبرقی آاگ بهتر است مراقب قطعات درشت احتمالی روی زمین باشید. از آنجا که جاروبرقی‌های آاگ دارای قدرت مکش بالایی هستند؛ به راحتی می‌توانند اجسامی مثل مداد، خودکار، تیله، اکسسوارهای گوناگون و… را به درون خود بکشند. فارغ از زحمت خارج کردن این اجسام از جاروبرقی، این کار ممکن است باعث آسیب جدی به دستگاه شود.
همچنین برای افزایش عمر جاروبرقی آاگ هنگام بیرون کشیدن سیم برق آنها دقت کافی را به‌خرج دهید؛ و از انجام کشش‌های ناگهانی بپرهیزید.

درخواست اعزام کارشناس


  کد امنیتی زیر را وارد نمایید :

  محصولات مرتبط

  تعمیرات ماکروویو آاگ

  ماکروویو آ.ا.گ

  همه آ.ا.گ را به تولید لوازم خانگی خاص می‌شناسند. این برند به کاربرد محصولاتش بیش از طراحی ظاهری آنها می‌پردازد. همین هم سبب می‌شود که….

  ادامه مطلب »
  تعمیرات جاروبرقی آاگ

  جاروبرقی آ.ا.گ

  یک جاروبرقی باید چه خصوصیاتی داشته باشد که بتوان آن را یک استاد پاکیزگی در خانه خواند. در یک کلام هر جاروبرقی خوبی باید شبیه

  ادامه مطلب »