تعمیر ماشین لباسشویی

دیجی تال سرویس در زمینه تعمیر لباسشویی دارای سابقه طولانی بوده و انواع مدل‌های برندهای مختلف را به بهترین شکل ممکن و در زمانی کوتاه تعمیر خواهد کرد.

یکی از وسایلی که سال‌های طولانی کارهای خانه را آسان کرده و نبود آن در این روزها می‌توان گفت غیرممکن شده ، ماشین لباسشویی است. ماشین‌های لباسسشویی را در اندازه‌های مختلف می‌توان پیدا کرد. از ماشین لباسشویی‌های صنعتی بزرگ گرفته تا اندازه‌های کوچک که برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب هستند. به‌طور کلی ماشین لباسشویی‌ها را می‌توان به دو گروه کلی تقسیم کرد، ماشین لباسشویی‌های درب از بالا و درب از جلو.

ماشین لباسشویی درب از بالا معمولا نیمه اتوماتیک بوده و تنها گزینه‌های محدودی برای کنترل دارد. قسمت شستشو با بخش خشک‌کن این ماشین لباسشویی‌ها از هم جدا بوده و بعد از شستشو ، لباس‌ها را باید در قسمت خشک کن قرار داد تا خشک شوند. نوع دیگر ماشین لباسشویی درب از جلو است که دارای امکانات بیشتری نسبت به نوع درب از بالا است. این ماشین لباسشویی‌ها برنامه‌های از پیش تعیین شده ای در کارخانه دارند که نسبت به جنس البسه‌ای که در آنها قرار می‌دهیم؛ بهترین شستشو را انجام خواهند داد. به ماشین لباسشویی‌هایی که برنامه‌های مختلف شستشو و خشک کردن را انجام می‌دهند اتوماتیک گفته می‌شود. این ماشین لباسشویی‌ها نیز به دو مدل مکانیکی و دیجیتالی تقسیم می‌شوند. ماشین لباسشویی‌های دیجیتال امکانات بیشتری نسبت به دیگر مدل‌ها دارند و می‌توان دمای آب، زمان روشن شدن و سرعت چرخش دیگ و غیره را بنا به نیاز تنظیم کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما کار نمی‌کند؛ مرحله اول پیدا کردن علت کار نکردن آن است. یک تعمیرکار با تجربه در مدتی کوتاه مراحل تشخیص عیب را انجام داده و شروع به تعمیر خواهد کرد. دیجی تال سرویس با به‌کارگیری افرادی با تجربه و متخصص تعمیر لباسشویی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در بسیاری از مواقع قطعات خراب شده قابل تعمیر نیستند و باید تعویض شوند؛ که تکنسین‌های دیجی تال سرویس آنها را با مرغوب‌ترین قطعات یدکی تعویض خواهند کرد. دیجی تال سرویس همواره سعی در انجام تعمیرات به بهترین نحو و کمترین زمان ممکن را دارد؛ تا رضایت مشتریان محترم را جلب کند.

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی نیز مانند وسایل دیگر با نگهداری مناسب دیرتر خراب شده و به مدت طولانی به کارکرد خود ادامه خواهد داد. با رعایت کردن نکات کوچک، در هزینه‌های تعمیر لباسشویی خود صرفه جویی زیادی خواهید کرد. اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، تراز کردن آن است. با این کار فشار جانبی به دیگ و در پی آن به دیگر بخش‌ها وارد نمی‌شود. بعد از آن، همیشه شیب مناسب برای شلنگ تخلیه را در نظر بگیرید تا جریان آب خروجی به داخل برگشت نداشته باشد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید رعایت کنید وزن لباس‌هایی که درون ماشین لباسشویی می‌ریزید از ظرفیت ماشین لباسشویی کمتر باشد. با ریختن لباس زیاد به نگهدارنده‌های دیگ و موتور فشار زیادی وارد شده و عمر آنها کوتاه خواهد شد.

محفظه پودر شوینده نیز باید بررسی شود تا پودر در گوشه و کنار آن جمع نشده باشد. تجمع پودر باعث خواهد شد بعضی از قطعات پلاستیکی خاصیت خود را از دست دهند و خراب شوند. در فواصل زمانی این مجراهای عبور پودر را هم تمیز کنید تا ماشین لباسشویی عمر بیشتر و کارکرد بهتری داشته باشد. یکی از مواردی که در مورد تمام وسایل باید در نظر داشت تماس به موقع با تعمیرکاران است، زمانی که ایراد کوچکی در دستگاه خود مشاهده کردید در اولین فرصت نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. در بسیاری از مواقع اشکالات کوچک با بی‌توجهی تبدیل به مشکلات بزرگ‌تر شده و هزینه‌های بیشتری در پی خواهد داشت. در صورت تماس با دیجی تال سرویس تکنسین‌های ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی شما را تعمیر خواهند کرد.

از دیگر خدمات دیجی تال سرویس تعمیر یخچال فریزر می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو

دوو الکترونیک یکی از شرکت‌های قدیمی کشور کره جنوبی است؛ که در حوزه‌های مختلفی در حال تولید محصول و فعالیت است. ایرانیان شاید… تهران شمیرانات

ادامه مطلب »
تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش یکی از دیجیتالی‌ترین ماشین لباسشویی‌های تولیدی وارد شده به ایران است. بوش با تولید این گروه از ماشین‌های… تهران شمیرانات لواسانات شمال

ادامه مطلب »
تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی

در میان تمام ماشین‌های لباسشویی تعمیر لباسشویی ال جی یکی از جالب‌ترین آنها است. ماشین لباسشویی ال جی بسیار کم خراب می‌شود… تهران شمیرانات لواسانات

ادامه مطلب »