تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر لباسشویی آ ا گ یکی از حساس‌ترین انواع تعمیرات محصولات برقی خانگی است. از این رو ما به همه کسانی که ماشین لباسشویی آ.ا.گ دارند توصیه …

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به جایی بسپارید که پس از تعمیر، مانند روز اول برای شما کارایی داشته باشد. ماشین لباسشویی آاگ یک محصول آلمانی است؛ که از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار است. این دستگاه بسیار حساس بوده و اگر به درستی و با قطعات یدکی اصلی تعمیر نشود؛ مطمئن باشید نتیجه کار چندان رضایت‌بخش نخواهد بود. دیجی تعمیر به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ همان جایی است که دستگاه شما را بر اساس روش‌های نوین عیب‌یابی و تعمیر، و به کمک قطعات یدکی اصلی تعمیر خواهد کرد؛ تا شما از کیفیت همه مراحل خدمات ارائه شده مطمئن باشید.

به طور معمول ایرادات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ از بردهای الکترونیکی آن نشات می‌گیرد. مواردی که موجب می‌شود دستگاه عملکردهای تعریف شده را به درستی انجام ندهد. از جمله این ایرادات می‌توان به موارد مشخصی اشاره کرد. به عنوان مثال دستگاه شما آب را گرم نکرده یا بیش از حد گرم می‌کند؛ صفحه نمایش اطلاعات را به درستی نشان نمی‌دهد؛ ماشین لباسشویی در یک مرحله باقی مانده و مرحله بعدی شستشو را آغاز نمی‌کند و….

همچنین ماشین لباسشویی آاگ به دلایل متداولی که همه ماشین لباسشویی‌ها با آن درگیر هستند نیز ممکن است نیازمند تعمیر شوند. مواردی مثل عدم تخلیه درست آب، نشت آب، باز یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی، سر و صدای زیاد هنگام شستشو، لرزش هنگام شستشو، عمل نکردن خشک‌کن و…

دقت کنید که موارد گفته شده تنها برای شناخت شما از وضعیت ماشین لباسشویی هنگام خرابی است. اما به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را خودتان بر عهده بگیرید. البته چک کردن موارد ساده‌ای مثل جریان برق، اطمینان از درستی نصب جریان ورودی و خروجی آب و یک بار خاموش و روشن کردن دستگاه، می‌تواند شما را مطمئن کند که آیا دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد یا خیر. اما در نهایت اگر می‌خواهید باز هم از دستگاه خود استفاده کنید؛ باید کار تعمیر آن را به یک مرکز تخصصی بسپارید.

مراقبت و نگهداری از ماشین لباسشویی آاگ

ماشین‌های لباسشویی اصول تقریبا یکسانی برای استفاده دارند. اصولی که کمک می‌کند دستگاه شما مدت زمان بیشتری با همان کیفیت اولیه و در سلامت کامل کار کند. ماشین لباسشویی آاگ نیز از این دایره خارج نیست. در نتیجه اگر از آن به درستی استفاده کنید؛ دوستی همیشگی برای شما خواهد بود. در حالی که اگر استفاده درستی از آن نداشته باشید؛ با وجود دوام بالای این محصول آلمانی، قطعا سر و کار شما با تعمیر این دستگاه خواهد افتاد.

مهم‌ترین نکته برای دستگاه شما نصب درست است. پس اگر جای آن را تغییر داده‌اید و قرار بر نصب دوباره است؛ بهتر است از خدمات سرویس نصب بهره ببرید. سعی کنید دستگاه را جایی دور از تابش مستقیم نور آفتاب و همچنین دمای پایین هوا نصب کنید. همچنین ماشین لباسشویی آاگ باید حداقل 5 سانتی‌متر از دیوار فاصله داشته باشد. در نهایت پس از نصب درست دستگاه، سرویس‌های دوره‌ای را برای اطمینان از سلامت ماشین لباسشویی فراموش نکنید.

بد نیست با چند توصیه مهم در زمینه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ نیز آشنا شوید. در درجه اول توصیه می‌کنیم دستگاه را با ظرفیتی بیش از آنچه که در دفترچه راهنما نوشته شده استفاده نکنید. البته استفاده از دستگاه با ظرفیت خیلی کمتر از مقدار توصیه شده نیز به صلاح نیست. همچنین برنامه شستشوی مدنظر خود را از ابتدا مشخص کنید؛ و به هیچ وجه هنگام کار دستگاه، ولوم تایمر ماشین لباسشویی آاگ را تغییر ندهید. به عنوان آخرین توصیه، پس از شستشو واشر درب ماشین لباسشویی را با یک دستمال به‌طور کامل تمیز و خشک کنید.

دیجی تعمیر آماده است تا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما را بر عهده گرفته و در اسرع وقت، با قیمت مناسب و بهترین کیفیت ممکن دستگاه شما را تعمیر کرده و برای فعالیت دوباره آماده سازد.

درخواست اعزام کارشناس


  کد امنیتی زیر را وارد نمایید :

  محصولات مرتبط

  تعمیرات ماکروویو آاگ

  ماکروویو آ.ا.گ

  همه آ.ا.گ را به تولید لوازم خانگی خاص می‌شناسند. این برند به کاربرد محصولاتش بیش از طراحی ظاهری آنها می‌پردازد. همین هم سبب می‌شود که….

  ادامه مطلب »
  تعمیرات جاروبرقی آاگ

  جاروبرقی آ.ا.گ

  یک جاروبرقی باید چه خصوصیاتی داشته باشد که بتوان آن را یک استاد پاکیزگی در خانه خواند. در یک کلام هر جاروبرقی خوبی باید شبیه

  ادامه مطلب »