در میان لوازم خانگی که این روزها در آشپزخانه‌ها به‌کار گرفته می‌شوند؛ ماکروفر یکی از آن دستگاه‌هایی است که سابقه چندانی ندارد. زمانی ماکروفرها یک دستگاه تزئینی بودند….

تعمیر ماکروویو ال جی

ماکروفرهای ال جی از نخسین ماکروفرهای موجود در بازار ایران بودند؛ که برنامه‌های جذابی برای پخت و پز غذاها ارائه دادند. به همین دلیل هم اولین نسل از ماکروفرهایی بودند؛ که دارای پیچیدگی‌های بیشتری در مدارات الکترونیکی خود هستند. همین ویژگی‌ها اگرچه سبب محبوبیت روزافزون این دستگاه نزد مشتریان بوده است؛ اما به نوبه خود باعث پیچیده‌تر شدن طراحی دستگاه شده است. موضوعی که باعث می‌شود تعمیر ماکروفر ال جی به یک کار تخصصی تبدیل شود.
مجموعه دیجی تعمیر سال‌هاست که در زمینه تعمیر ماکروفر ال جی فعال است؛ و انواع تعمیرات این دستگاه محبوب را به همشهریان گرامی ارائه می‌دهد. در تعمیرگاه مجاز دیجی تعمیر به صورت روزانه تعداد زیادی گزارش خرابی ماکروفر ال جی وجود دارد. از این رو تعمیرکاران ما تسلط بالایی به جزئی‌ترین قطعات داخلی دستگاه خراب شده داشته و با اطمینان کامل و بدون هرگونه اشتباه، بهترین روش را برای تعمیرات ماکروفر ال جی ارائه می‌دهند.
اما فارغ از موارد گفته شده، ماکروفر ال جی دارای خرابی‌های متداولی است؛ که اطلاع از آنها می‌تواند جالب باشد. در درجه اول ایرادات حرکتی از جمله مواردی است که مورد شکایت مشتریان است. به عنوان مثال صفحه ماکروفر نمی‌چرخد و یا به‌درستی نمی‌چرخد. همچنین ممکن است گریل ماکروفر کار نکند. سری دوم ایرادات متداول ماکروفر ال جی را می‌توان به ایرادات ناشی از عملکردهای الکترونیکی مرتبط دانست. روشن نشدن دستگاه، عمل نکردن منوهای تنظیمات، تنظیم نشدن زمان فعالیت، روشن نشدن چراغ داخلی و موارد مشابه از این جمله است. در نهایت ایرادات مکانیکی مثل جرقه زدن ماکروفر، گرم نکردن غذا، ناتوانی در یخ زدایی و… از دیگر مواردی است که معمولا به دلیل استهلاک بالا در ماکروفرهای ال جی رخ می‌دهد.
در صورت خرابی ماکروفر ال جی، توصیه می‌شود در ابتدا خودتان موارد ساده‌ای را بررسی کنید. از جمله این موارد باید به درستی اتصال برق و یک بار جدا کردن اتصال و نصب دوباره به پریز اشاره کرد. در مورد نچرخیدن صفحه داخلی نیز بررسی کنید که چرخ‌دنده‌های صفحه و ظرف به خوبی روی هم سوار شده باشند. در نهایت اگر با این موارد مسئله حل نشد؛ در بعضی از مدل‌ها می‌توانید کد خطاهای ماکروفر را بررسی کنید. این کد خطاها در بعضی از نمونه ماکروفرهای ال جی موجود است؛ و در تشیخص محل ایراد کارایی بالایی دارد.
اما اگر در فرایند ذکر شده نتوانستید فعالیت ماکروفر خود را به حالت عادی برگردانید؛ بهتر است با متخصصان ما در دیجی تعمیر تماس بگیرید.

مراقبت و نگهداری از ماکروویو ال جی

ال جی محصولات بسیار محبوبی در ایران دارد. این محبوبیت به دلیل کیفیت بالا، طراحی زیبا و یا امکانات جذاب نیست. بلکه این برند به دلیل حفظ تعادل در همه موارد گفته شده و قمیت مناسب، توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. بنابراین اگر می‌خواهید تا حد ممکن نیاز به تعمیر ماکروفر ال جی را عقب بیندازید؛ لازم است که در حفظ و نگهداری دستگاه خود کوشا باشید. در این زمینه رعایت چند مورد اساسی بیش از هر چیز دیگری مهم است. در درجه اول ماکروفر ال جی دستگاهی نسبتا پیچیده است؛ پس حداقل برای یک مرتبه راهنمای استفاده از آن را مطالعه کنید. در درجه دوم دستگاه خود را حتما با واسطه محافظ الکتریکی به شبکه برق وصل کنید. این دستگاه نیازمند جریان بالایی است؛ در نتیجه اگر برق نوسان کند ممکن است برای آن مضر باشد. تمیز کردن محفظه دستگاه و قرار دادن ظروف مجاز در آن، آخرین توصیه‌های مهمی است که باید در نظر بگیرید.

اگر همین حالا نیازمند خدمات تعمیرات ماکروفر ال جی هستید؛ ما در دیجی تعمیر آماده هستیم تا دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با بهره بردن از قطعات یدکی اصلی و تجربه بالای تکنسین‌های خود، با بهترین کیفیت تعمیر کنیم.

درخواست اعزام کارشناس


    کد امنیتی زیر را وارد نمایید :

    محصولات مرتبط