ماکروفر پاناسونیک یکی از محصولات پر طرفدار این برند ژاپنی و پر سابقه است. محصولی که اگرچه به نسبت تاریخچه طولانی برند پاناسونیک، هنوز جوان است….

تعمیر ماکروویو ناسیونال

تعمیر ماکروفر ناسیونال از قدیمی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز دیجی تعمیر است. دجی تعمیر سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات تعمیرات ماکروفر ناسیونال دارد؛ و می‌کوشد با ارائه بهترین خدمات، اعتماد مشتریان عزیز را به دست آورد.
اگرچه این روزها خبری از برند ناسیونال در بازار نیست؛ اما دستگاه‌های تولید شده توسط این کمپانی باسابقه، هنوز هم میهمان خانه‌های بسیاری از ایرانیان است. ناسیونال از جمله کمپانی‌هایی بود که برای اولین بار دستگاه ماکروفر را در ایران به فروش رساند؛ و نقش مهمی در ایجاد فرهنگ استفاده از آن در ایران داشت. زیبایی ظاهری و قطعات با کیفیت، موجب شده بود که این دستگاه از دوام بالایی برخوردار باشد. شاید به همین دلیل است که اگر این دستگاه دچار مشکل شده است؛ هنوز هم بهره بردن از خدمات تعمیر ماکروفر ناسیونال به‌صرفه و ارزشمند است.
ماکروفر ناسیونال نیز مانند سایر دستگاه‌های مشابه، دچار ایرادات متداولی می‌شود. ایراداتی که توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای به‌راحتی قابل تشخیص و تعمیر است. شاید بتوانید ایراد در مولد دستگاه را، متداول‌ترین و مهم‌ترین مشکل ماکروفرهای ناسیونال دانست. البته ایرادات دیگری مثل روشن نشدن دستگاه، کافی نبودن حرارت ایجاد شده و ناتوانی در گرم کردن مواد غذایی، کار نکردن دکمه و ایجاد دود توسط دستگاه، از جمله ایراداتی است؛ که بعضی از آنها باید به صورت فوری و قبل از استفاده دوباره، بررسی و تعمیر شود.
همچنین توصیه می‌کنیم قبل از تماس با دیجی تعمیر دستگاه خود را به‌طور دقیق‌تر بررسی کنید. به عنوان مثال اگر دستگاه روشن نمی‌شود؛ آن را از پریز برق جدا کرده و پس از ده ثانیه دوباره متصل کنید. بررسی جریان درست برق و سلامت پریز برق نیز ممکن است در این زمینه راهگشا باشد.
اگر دستگاه شما عملیات گرم کردن و پخت را آغاز نمی‌کند؛ یکی از علل معمول بسته نشدن کامل درب ماکروفر است. پس در ابتدا درب آن را به دقت بررسی کنید. همچنین ممکن است اشکال از تنظیمات الکترونیکی دستگاه باشد. در نتیجه با دکمه Stop و Reset دستگاه را به حال پیش‌فرض برگردانده و برنامه مدنظر را دوباره اجرا کنید.
یکی دیگر از ایراداتی که معمولا در ماکروفر ناسیونال رخ می‌دهد، اما ناشی از نقص فنی نیست؛ سر و صدای ناشی از غلطک سینی دستگاه است. این مشکل معمولا به دلیل درست قرار نگرفتن سینی روی چرخ دنده و یا کثیف بودن و وجود خرده غذا و… در اطراف آن است.
به هر روی اگر این بررسی‌ها منجر به راه‌اندازی دوباره دستگاه شما نشد؛ مرکز تخصصی دیجی تعمیر آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه است.

مراقبت و نگهداری از ماکروویو ناسیونال

یک دستگاه الکترونیکی که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ هرچقدر هم که بادوام و با کیفیت باشد؛ در نهایت روزی به دلیل حوادث معمول یا استهلاک، دچار نقص فنی می‌شود. اما این واقعیت دلیلی بر آن نیست که هرگونه استفاده‌ای از دستگاه را مجاز بدانیم. همچنین تنها رعایت مواردی ساده می‌تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد. همه این موارد درباره ماکروفر ناسیونال نیز صدق می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید هرچه دیرتر نیازمند تعمیر ماکروفر ناسیونال خود شوید؛ بهتر است به این نکات دقت داشته باشید.

محل قرارگیری ماکروفر باید دارای تهویه مناسبی باشد؛ تا بخارات و گرمای ناشی از آن به راحتی دفع شود. همچنین از آنجا که این دستگاه نیازمند جریان برق بالایی برای فعالیت است؛ ممکن است در نوسانات کوچک برق نیز دچار اشکال شود. بنابراین بسیار مهم است که دستگاه خود را به کمک یک محافظ الکتریکی سالم به جریان برق متصل کنید.

استفاده از ظروف مناسب و غیر فلزی در دستگاه و تمیز نگه داشتن فضای داخلی آن نیز، موضوعات دیگری است که توجه به آنها از اهمیت بالایی برخودار است.

درخواست اعزام کارشناس


    کد امنیتی زیر را وارد نمایید :

    محصولات مرتبط