تعمیرات یخچال فریزر آاگ
خرید یخچال فریزر آ.ا.گ از آن انتخاب‌هایی است که شما را به دنبال سابقه می‌کشاند. یخچال فریزر آ.ا.گ از برندهایی است که بیش از یک قرن ….

تعمیرات یخچال فریزر آاگ

تعمیر یخچال فریزر آاگ یکی از تخصصی‌ترین فرآیندهای تعمیر را در میان دستگاه‌های گوناگون تولید شده توسط این برند دارد. همین ویژگی باعث شده است که در صورت خرابی این دستگاه، حساسیت روی انتخاب یک تعمیرگاه خوب و کارآزموده برای اکثر افراد مشکل باشد. از سویی یخچال فریزرها از هر برندی که باشند؛ از قیمت نسبتا بالایی برخوردارند؛ و در واقع از گران‌ترین لوازم خانگی‌های معمول هستند. در این شرایط تنها راه، اطمینان به یک تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزرهای آاگ است. جایی که با استفاده از قطعات یدکی اصلی، آخرین روش‌های تعمیر جدیدترین محصولات آا.گ و به کار بردن تعمیرکاران باتجربه، بتواند از پس تعمیر یخچال فریزر ااگ برآید.
نکته دیگر در این زمینه آن است که یخچال فریزرها را نمی‌توان به راحتی به محل تعمیرگاه حمل کرد؛ و بهتر است تا جای ممکن این دستگاه در محل خرابی، تعمیر شود. همین ویژگی سبب شده است تا دسترسی به تجهیزات مناسب و امکان ارسال تجهیزات تعمیرگاه به محل خرابی، در مورد تعمیرات یخچال فریزر آاگ بسیار مهم باشد.
اما متداول‌ترین ایرادات یخچال فریزر آاگ شامل چند مورد است که در ادامه می‌آید. یخچال فریز یکسره کار می‌کند؛ دستگاه صدای زیاد و غیرعادی تولید می‌کند؛ موتور یخچال داغ می‌کند؛ بخش فریزر توان منجمد کردن ندارد؛ یخچال برفک می‌زند؛ فن یخچال کار نمی‌کند؛ سنسور یخچال فریزر کار نمی‌کند؛ لاستیک درب یخچال پاره، دفرمه و خراب شده است.
در صورتی که هریک از ایرادات زیر برای یخچال شما رخ داد؛ توصیه می‌کنیم کار تعمیر یخچال فریزر آاگ را به آینده و پس از خرابی کامل دستگاه نیندازید. در واقع هرچقدر که گستره خرابی بیشتر شود؛ تعمیرات یخچال فریزر آاگ هزینه‌برتر، زمان‌برتر و سخت‌تر خواهد شد.
این درحالی است که اگر ایرادات کوچکی مثل خرابی لاستیک درب یخچال فریزر را در اسرع وقت برطرف کنید؛ علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی، در هزینه‌های احتمالی خرابی‌های بیشتر در آینده نزدیک نیز، صرفه‌جویی کرده‌‍اید.
همچنین بد نیست بدانید که یخچال فریزر آاگ از دو دسته قطعات مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است. خرابی قطعات مکانیکی معمولا با هشدارها و نشانه‌های قبلی (مثل خوب کار نکردن دستگاه) همراه است؛ در حالی که قطعات الکترونیکی معمولا به صورت یکباره از کار میوفتند.
توصیه نهایی اینکه تعمیر یخچال فریزر آاگ را قبل از افزایش شدت خرابی رخ داده انجام دهید؛ و این کار را تنها به تعمیرگاه مجاز آن بسپارید.

مراقبت و نگهداری از یخچال فریزر آاگ

نیاز به تعمیر یخچال فریزر آاگ را می‌توان تا حد زیادی به تاخیر انداخت؛ تنها و تنها اگر اصولی ساده را هنگام استفاده از این دستگاه ارزشمند بدانید. در اولین قدم باید بدانید که این دستگاه انرژی مصرفی بسیاری دارد؛ در نتیجه به راحتی می‌تواند تحت تاثیر نواسانات برق قرار گیرد و دچار خرابی شود. بنابراین بهتر است از یک محافظ برق برای کنترل نوسانات احتمالی بهره ببرید.
نکته دیگر آنکه یخچال فریزر خود را در خنک‌ترین بخش آشپزخانه قرار دهید. این بخش طبیعتا دورترین نقطه آشپزخانه به اجاق گاز و ماکروفر خواهد بود.
فاصله حدقل 3 سانتی‌متری یخچال فریزر از دو طرف و فاصله حداقل 20 سانتی‌متری آن از پشت، نکته دیگری است که در خنک ماندن یخچال فریزر و کاهش استهلاک آن بسیار موثر است.
توصیه دیگر این است که اگر می‌خواهید ماده غذایی گرمی را در یخچال بگذارید؛ اجازه دهید که در دمای محیط هم‌دما شده و سپس آن را به یخچال منتقل کنید.
هنگام تعییر مکان و یا تمیز کردن یخچال فریزر آاگ، پس از پایان کار، حداقل دو ساعت بگذارید یخچال در جای خود ثابت مانده، سپس اقدام به وصل کردن آن به برق نمایید.
در نهایت اگر می‌خواهید پس از تعمیر یخچال فریزر آاگ دوباره دچار مشکل و خرابی نشوید؛ انجام این کار را به تعمیرگاه مجاز دیجی تعمیر بسپارید.

درخواست اعزام کارشناس


    کد امنیتی زیر را وارد نمایید :

    محصولات مرتبط